vzorkovnaO spoločnosti

Spoločnosť BTA SR, s.r.o. bola založená r. 2001 ako dcérska spoločnosť belgickej firmy BTA n.v. Kortrijk a v krátkej dobe získala popredné miesto na textilnom trhu na Slovensku a v okolitých krajinách. Našimi zákazníkmi sú ako veľkí textilní výrobcovia, tak aj malé a stredné podniky hlavne zo Slovenska, Českej republiky, Poľska, Rakúska, Francúzska a Belgicka.

Činnosť spoločnosti sa dá zhrnúť do 3 základných bodov :

1/ Veľkoobchod zaoberajúci sa dovozom a vývozom textilnej metráže.

Hlavný sortiment tvoria

  1. Materiály na pracovné a profesné oblečenie – kepre PES /CO, CO , výstražné, záterové a iné,
  2. Konfekčné materiály pre dámsku a pánsku ľahkú konfekciu – PES, rôzne zmesy PA, Viskózy a elastanu
  3. Športové materiály– PA alebo PES – hydrofóbne, nepremokavé, paropriepustné
  4. Voľnočasové materiály – jeansoviny , manchestre, prací kord, ...

2/ Výroba zateplenej prešívanej metráže

Na základe Vašich požiadaviek Vám prešijeme materiál s vybranou gramážou a druhom vatelínu. K dispozícii máte vyše 100 druhov vzorov prešívania. Po dohode s výrobou je možné prešiť aj Vami navrhnutý vzor.

Kontakt so zákazníkmi je sprostredkovaný hlavne cez našich obchodných zástupcov, ktorí ich osobne navštevujú s najnovšími kolekciami materiálov a akciovými ponukami. Ponuku je možné zaslať aj poštou. K dispozícii máme farebnice látok so vzorkou materiálu, farebnou škálou a základnými technickými údajmi. Samozrejmosťou sú aj kompletné technické listy vypracované na základe testov nášho laboratória a odporúčaní výrobcov.

Radi Vám poradíme aj v našom Call Centre v sídle firmy v Prešove, kde si tiež môžete telefonicky alebo osobne vybaviť objednávku vzoriek farebníc, kupónov alebo metráže, vyžiadať technické listy, zistiť cenovú ponuku na konkrétny materiál či cenu prepravy do Vašej firmy. V Prešove nájdete aj našu vzorkovňu stálych a akciových materiálov ako aj najnovšie kolekcie.

vova.design

© 2006 B-T-A